sbthemes

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نیاز داشته باشید که از افزونه صفحه ساز Visual Composer در یک نوشته خود، یک محصول خاص و یا یک نمونه کار (Portfolio) استفاده نمایید. به نوعی آن صفحه را به صورت ویژه طراحی نمایید ولی وقتی وارد صفحه ویرایش آن محصول (یا نمونه‌کار) شوید و تنها ویرایشگر وردپرس را ببینید.

اما راه حل چیست؟

در پیشخوان وردپرس وارد تنظیمات Visual Composer که اخیراً با نام WPBakery PageBuiler شناخته می‌شود شوید. پس گزینه Role Manager را انتخاب نمایید.

در آنجا روبروی گزینه پست تایپها یک منوی آبشاری خواهید دید که باید گزینه سفارشی را انتخاب نمایید. این گزینه مشخص می‌کند که در چه نوع صفحاتی می‌توانید از صفحه ساز استفاده نمایید.

آموزش اضافه کردن ویژوال کامپوزر به نوشته ها، محصولات، نمونه کارها و ...

پس از انتخاب گزینه سفارشی، شما چک باکس هایی در اختیار خواهید داشت که مشخص کننده آن است که صفحه ساز در چه نوع نوشته‌هایی به کار می‌افتد. این گزینه ها بسته به پوسته ای که در حال استفاده از آن هستید متغیر هستند.

در اینجا به طور مثال می‌توانید برای استفاده از ویژوال کامپوزر در محصولات، تیک گزینه Products را بزنید.

  1. سلام من یک مشکل دارم که خیلی وقته ذهن من رو درگیر کرده با اینکه سایت من واکنش گرا هست اما گوگل میگه واکنش گرا نیست، انواع روش ها و … رو تست کردم افزونه ها رو فعال و غیر فعال کردم اما باز هم گوگل همین خطا رو میدهد، امکانش هست مشکل از ویژوال کامپوزر باشد ؟
    ایا شما میتوانید این مشکل را بررسی نمایید ؟

    1. سلام دوست عزیز،
      بله، از آنجایی که ویژوال کامپوزر بار حجمی بیشتری رو به وبسایت تحمیل می‌کنه و وبسایت شما سنگین‌تر می‌شه، طبعاً توی سئوی شما تأئیر جزئی‌ای رو می‌ذاره.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *